Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Мурени Ковток Весни 6.79 Mb
 
 
Потік Афіші MP3 Товари Інформація

Мурени

"Мурени" знайшли власний неповторний стиль і демонструють його в новій пісні "Ковток Весни"

Два минулі роки "Мурени" не балували слухачів новими піснями. Більшість часу лідер команди Іван витрачав на організаційні моменти, пошуки нових музикантів замість вибулих і розробку стилістики колективу. Поміж усіма цими справами група давала концерти, писала нові пісні, але на радіо їх не оприлюднювала, шукаючи своє звучання і власний неповторний стиль. Тепер, за словами Івана, "Мурени" його знайшли і демонстрація оновлення почнеться з пісні "Ковток Весни", про найулюбленішу пору року фронтмена.

«Взагалі я всі пори року люблю, але весну – найбільше. Бо вона у мене асоціюється з давньослав’янським початком нового року. Може хто не знає, то у слов’ян існувало два нових роки - восени і навесні. Так що прихід весни для мене це завжди початок чогось нового».

Так що прихід нового сезону природи співпав з новим сезоном групи "Мурени", який, якщо добре розібратися, є не абсолютно новим, а просто добре опрацьованим старим духом групи, про що сказав і вокаліст колективу.

«От якраз від початкових "Мурен" ця пісня мало відрізняється. Вона відрізняється від тих "Мурен", яких ви могли нещодавно чути. Ця пісня лірична, з оркестром, в стилі пісні Забути, хто її пам’ятає».

Прослухати пісню "Ковток Весни"

 

 
 

Учасники

Art-Vertep, fuxman

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска