Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Олексій Курилко

Олексій Курилко

Геніальний актор, поет, письменник. У цій людині втілено безліч талантів. Крім того, він вражаюче добрий і порядний, (хоча сам себе називає мерзенним і гидким), з дивним, іскрометним почуттям гумору. 

 
 
Потік Афіші Товари Статті Інформація
Вперше в Одесі! Гастролі театру Чорний квадрат!

Вперше в Одесі! Гастролі театру Чорний квадрат!

08-09 ЛИСТОПАДА 19:00

Український театр
60-150 грн

8-го грудня. "10 хвилин До і Після Сексу" Захоплююча комедія - нестримне еротичне хуліганство! Фройд би плакав! Секс не тільки як процес ... Кілька пар акторів будуть вести гру про те, про що спілкуються люди до і після Цього. 9-го грудня. "Миттєвості л

Додав Chyzh 29 жовтня 2010

 
Гастролі театру Чорний квадрат в Харкові

Гастролі театру Чорний квадрат в Харкові

03-05 ЛИСТОПАДА 19:00

Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка
60-150 грн

3 листопада. 11 хвилин До і Після Сексу. Захоплююча комедія - нестримне еротичне хуліганство! Фройд би плакав! Секс не тільки як процес ... Кілька пар акторів будуть вести гру про те, про що спілкуються люди до і після Цього.

Додав Chyzh 29 жовтня 2010

 

Халамидник

     Тут у мене нещодавно брали інтерв’ю. Питання були переважно дурнуватими. Але їх задавало настільки симпатичне юне створіння, що вони навіть зворушували. А були й такі, що ставили у глухий кут.

Додав Nusya 21 жовтня 2008

 

Іуда. Частина перша

Він мало їсть, мало п`є. Говорить зрідка до того ж економить слова.Я його питаю: - Чого не береш плати? Мовчить.Повторюю запитання. Навіть не дивиться у мій бік. Уже збираюсь встати і піти.

Додав Nusya 20 жовтня 2008

 
«Актори – офіціянти для душі»

«Актори – офіціянти для душі»

Ті, хто відвідує вистави Київського театру «Чорний квадрат», напевне добре знають одного з найяскравіших акторів цього театру Олексія Курилка. Ті, кому пощастило прочитати збірку прози митців цього театру «Любов. Мегаполіс.

Додав Art-Vertep 20 жовтня 2008

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска