Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Афіші Інформація

Кругозір

«Кругозір» — це вечірні курси про все на світі.

Своєрідний супермаркет знань, де за 2 — 3 години Ви отримуєте нові, максимально корисні, а головне — практичні знання і навички з конкретної теми. Таких тем близько 100, на будь-який смак і настрій: від хобі, кулінарії чи психології (як власноруч виготовити намисто, навчитися готувати екзотичні коктейлі або тлумачити сни) до вузькоспеціалізованих курсів, що поглиблять Ваші фахові знання (просування проекту в Інтернеті, партизанський маркетинг, започаткування сімейного бізнесу). Кожен курс одноразовий і цілком самодостатній. Він не розтягується на енну кількість занять — відтак, зекономлені Ваші кошти та час.

«Кругозір» — це альтернатива невиправдано дорогим тренінгам, за які доводиться викладати щонайменше тисячу-півтори гривень. Ми щоденно проводимо по кілька курсів, в нас є власний зал, за який ми не платимо шалену оренду і ми вміємо добре домовлятись з викладачами :) — це все дозволяє продавати заняття недорого. Наші ціни: від 59 до 159 гривень за курс. А 299 гривень коштуватиме квиток «Один день» — це три-чотири курси, об’єднані тематично (як то — заняття про секрети самопрезентації, постановку голову, уміння переконувати і тайм-менеджмент), плюс — обід в ресторані та кава-брейки між курсами. Тож цілий день можна присвятити вдосконаленню себе і своїх навичок.

Курси в «Кругозорі» — то не суха, бездушна лекція, а цікаво подана інформація. А ще, в міру неформальна атмосфера, щире спілкування і по-домашньому затишне приміщення. Викладачі — люди, закохані у своє хобі чи справу. Вони ними живуть, а відтак знають безліч нюансів зі своєю темою пов’язаних, секретів та тонкощів, якими залюбки поділяться.

…Для України такі вечірні курси — цілком новий продукт. А от для мешканців європейських міст вони вже давно стали звичним способом проведення вільного часу, альтернативою посиденькам у кафе чи походам у кіно. І звісно, можливістю познайомитися з новими, цікавими людьми, котрі мають подібні інтереси.

 
 

Учасники

Лєра Лауда, Art-Vertep, Velvet, has

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска