Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Товари Інформація

Журнал "Жила"

«Жила-була…» Так споконвіку починалися казки. У цих казках зібрані знання, переживання, почуття людей, котрі бачать справжню сутність речей. Казки, які вміють чарівним чином оселятися в серцях дітей і торкатися найглибших струн душі дорослих.


 

«ЖИЛА» - це видання для людей, які усвідомлено підходять до вибору в своєму житті, роблять його обдумано і дотримуються власної точки зору. Це журнал для тих, хто мислить сімейно, глибоко і творчо. Щоквартальник подає матеріали на історичну, психологічну, філософську, мистецьку тематику, так чи інакше дотичну до теми родини.


 

Авторами статей виступлять творчі, мислячі, знаючі, харизматичні особистості, що в першу чергу є батьками, яких діти навчили та надихнули.


 

Журнал буде ритмічно йти в ногу з річним кругообігом і з його динамікою життя, віддаючи данину традиціям і святам, які, крім своєї культурної та виховної цінності, мають ще й психологічне і терапевтичне значення.


 

Журнал створюється повністю батьками. Автор ідеї та арт-директор проекту Оксана Приходько – мама трьох дітей, журналіст за освітою. Створюючи продукт для батьків, вона в першу чергу керується інтересами дітей та їхніх мам і тат, а не виробників дитячих сумішей, підгузків чи іграшок.


 

Кожен номер журналу – тематичний.

 
 

Учасники

Sh.Ocean

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска