Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Афіші Інформація

Фестиваль Фортеця

Молодіжний музичний Фестиваль «ФОРТЕЦЯ» щорічно відбувається на території Білгород-Дністровської фортеці наприкінці червня у вихідні дні (День Конституції, День молоді).

Проведення Фестивалю на території та навколо середньовічної фортеці у місті Білгород-Дністровський дозволяє привернути увагу громадськості, засобів масової інформації та сприятиме залученню інвесторів для створення історико-туристичного комплексу просто неба на базі середньовічної фортеці.

Фестиваль покликаний виявити та розкрити здібності талановитої молоді, сприяти їх подальшій творчій кар’єрі, розвитку нових музичних напрямків у сучасному українському мистецтві. У Фестивалі беруть участь молоді виконавці, що мають можливість виступити на великій професійній сцені і таким чином заявити про себе широкому загалу.

Фестивальні дні охоплюють різні напрями та стилі: поп, рок, електронна музика.

Вхід на Фестиваль (територію фортеці) – платний. Доволі символічний квитковий збір спрямовується у фонд фортеці на розвиток музею, тому кожен відвідувач Фестивалю може відчути себе спонсором і долучитися до великої справи збереження історико-культурної спадщини України.

Креативна розробка сценарію, запрошення різноманітних гостей та залучення високотехнологічного обладнання дозволяє створити неймовірно цікавий захід.

Фестиваль “ФОРТЕЦЯ” – це яскраве та незабутнє шоу!

 
 

Учасники

Art-Vertep

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска