Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Афіші Інформація

Фестиваль Бардівська ватра

“Бардівська ватра”, це не комерційний і не прибутковий проект з відкритою формою участі, який проходитиме у 2008-му році вже втретє, традиційно наприкінці серпня на острові Хортиця, що являє собою один з загальнонаціональних геополітичних та геосакральних символів України.

Мета фестивалю:

В умовах культурних традицій Запорізького краю ми мусимо констатувати відсутність бардівської україномовної школи. Єдиним виключенням можуть слугувати народні пісні козацької доби (дума, байка, тощо), які існують виключно як реконструюване історичне явище, не утворивши міцних сучасних жанрових та стилістичних традицій. Запорізьке україномовне бардівське виконання вичерпується переспівом відомих хітів, які нерідко належать до естрадних чи рок пісень або є перекладами з російськомовних текстів. Надання довершеної естетичної форми місцевій власне українській авторській пісні було пророблено членами Театру поетичної пісні під керівництвом Олени Алексєєвої, які внесли до свого репертуару кращі взірці бардівських композицій. Проте пісенного матеріалу, який би сприяв формуванню тонкого смаку й спирався при цьому на власний текст та музику наразі в Запоріжжі немає. “Бардівська ватра” покликана змінити цю ситуацію. Особливо сподівання на позитивні зрушення в цьому організаторами фестивалю пов’язані з дорученням бардів з інших міст, що вже мають традицію авторської україномовної пісні.

Задачі фестивалю:

1. Сприяння розвитку почуття національної гідності та патріотизму, розвиток творчої співдружності учасників різних областей України.

2. Виявлення талановитих авторів та виконавців співаної поезії, сприяння їхньому творчому зростанню і самовдосконаленню.

3. Популяризація кращих взірців пісенної україномовної творчості.

4. Створення творчого та інтелектуального підґрунтя для виникнення та зміцнення україномовної бардівської традиції в Запорізькій області.

5. Обмін творчим досвідом бардів та представників інших мистецьких жанрів, пошук нових форм і методів роботи у популяризації україномовної бардівської пісні.

 
 

Учасники

Art-Vertep

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска