Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

 
 
Потік Галереї Товари Інформація

Андрій Соколенко

Народився художник 24 липня 1976 року в місті Бердянську, Запорізької області. У 1980 році батьки оселилися в Дніпропетровську. Навчався в Дніпропетровському художньому училищі (1992 – 1997), на живописному відділенні. Вагомий вплив на формування його світогляду мав викладач училища Олександр Нем’ятий.

Андрій Соколенко став одним з організаторів мистецького об’єднання «Коло». З 1999 по 2004 роки митці «Кола» провели серію виставок у залах Художнього музею та музею „Літературне Придніпров’я” .

1999-2008 роки співпраця та творчі стосунки з музеєм "Літературне Придніпров'я", що вилилось в створення великого живописного циклу, участь у виставках присвячених пам'яті Валеріана Підмогильного, Дмитра Яворницького, Григорія Сковороди, а також першої персональної виставки присвяченої 10-ю музею "Музей і Художник".

2004 рік став роком відкриття для себе нової теми - сільський краєвид, краєвид степу.

2009 рік - переможець виставки "Молодільні яблука" в Дніпропетровському художньому музеї.

Дивлячись на його полотна, розумієш – перед нами художник, який глибоко відчуває, але приховує свої переживання під маскою зовнішньої холоднокровності. Звідси схильність до пластичної аскези, що визначає зовнішню суворість живопису, де об’єми такі прості, а колір такий стриманий. Живопис, позбавлений зовнішніх ефектів, якнайбільше відповідає внутрішньому «я» художника.

Не зважаючи на багатоликість молодого художника із усіма своїми мистецькими модифікаціями, помічаєш, що він напрочуд стабільний, завжди впізнаваємий. Картини митця, зовнішньо різні, мають єдине коріння – художній світ Соколенка.

 
 

Учасники

Art-Vertep

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска