Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Фестиваль Млиноманія

Фестиваль  Млиноманія

Літо 2007 рік, міжнародний фестиваль етнічної музики та лендарту “Шешори” вирішили зробити виїзним, а саме на Поділлі. Місцем проведенням фестивалю планувалося обрати галявину біля річки коло сіл Печера та Сокілець. 

 
 
Потік Афіші Інформація
Фестиваль "Млиноманія" 2012

Фестиваль "Млиноманія" 2012

04-05 СЕРПНЯ

селі Печера (Вінницька область)
вхід безкоштовний

4-5 серпня в селі Печера Тульчинського району Вінницької області традиційно відбудеться щорічний фолк-рок фестиваль «Млиноманія-2012». Фестиваль проходить вже вшосте на мальовничому березі в долині річки Південний Буг.

Додав nady 24 липня 2012

 
Фестиваль

Фестиваль "Млиноманія" 2012

4-5 серпня в селі Печера Тульчинського району Вінницької області традиційно відбудеться  щорічний фолк-рок фестиваль «Млиноманія-2012». Фестиваль проходить вже вшосте на мальовничому березі в долині річки Південний Буг.

Додав nady 24 липня 2012

 
Етно-рок фестиваль "Млиноманія"

Етно-рок фестиваль "Млиноманія"

06-07 СЕРПНЯ

с. Печера
вхід вільний!

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ: - відродження культурних, історичних, зокрема козацьких традицій; - поєднання фольклорних традицій наших предків та сучасних мистецьких течій; - надання музикантам та митцям простору для реалізації своїх творчих здібностей;

Додав Sh.Ocean 01 серпня 2011

 
Млиноманія 2011. 6-7 серпня

Млиноманія 2011. 6-7 серпня

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ: - відродження культурних, історичних, зокрема козацьких традицій; - поєднання фольклорних традицій наших предків та сучасних мистецьких течій; - надання музикантам та митцям простору для реалізації своїх творчих

Додав Sh.Ocean 01 серпня 2011

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска