Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus» займається культурними подіями у Полтаві, і вже не вперше проводить мистецькі акції. 

 
 
Потік Галереї Статті Інформація

Полтавські митці рушають підкорювати міста України

З 19-ого по 28-е серпня відбудеться мистецький тур полтавських поетів та музикантів по Україні. Ініціаторами стали учасники мистецького об’єднання «MagnumOpus» (Андрій Коновалов) та «DIY BEAR PROMO TEAM» (Містер Коржик).

Додав Пова Ромзик 17 серпня 2013

 
{{v[title]:h}{

Перший масовий перфоманс «33 літхвилини» у Полтаві

Незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus» 20-ого липня о 16:00 на вул. Жовтневій, 32 (навпроти «Львівської кав’ярні») провело перший у Полтаві масовий перфоманс за назвою «33 літхвилини». Відповідно до назви, перфоманс тривав 33 хвилини і завершився о 16:33. Учасники читали книги різних авторів: Річарда Баха, Ґеорґа Оруела, Марі-Лори Піки, Сашка Ушкалова, Харукі Муракамі, Михайла Булгакова та багатьох визнаних класичних та сучасних письменників. Більшість учасників читали сидячи: прямо на бруківці, на покривалах, на карематах і навіть на велосипедах.

Фото: Аліна Смутко

 

Додав nady 29 липня 2013

 
У Полтаві відбувся масовий літперфоманс

У Полтаві відбувся масовий літперфоманс

Незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus» 20-ого липня о 16:00 на вул. Жовтневій, 32 (навпроти «Львівської кав’ярні») провело перший у Полтаві масовий перфоманс за назвою «33 літхвилини».

Додав nady 29 липня 2013

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска