Увійти · Зареєструватися

Микола Сухомозський

Микола Сухомозський

З Пирятина. Закінчив Київський державний університет (1976) і Ташкентську вищу партійну школу (1986). Гарував у Туркменії, Узбекистані, на Уралі і Крайній Півночі Росії. Друкувався в журналах "Дніпро", "Ашхабад", "Яшлик", "ПіК", "Євроатлантика". 

 
 
Потік Статті Інформація

(НЕ)ЛЮДСЬКА КОМЕДІЯ

   (НЕ)ЛЮДСЬКА КОМЕДІЯ       Літо 1971 року. Збулося! Я – студент факультету журналістики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. До цього двічі намагався вступити до найпрестижнішого вузу Укра

Додав Некерований 15 грудня 2014

 

Наш дорогий не Леонід Ілліч

Персональный сайт: http://suhomozskiy.ru/  Наш дорогий не Леонід Ілліч Чи не перетворюється «ЛУ» на персональне кишенькове видання?   У кінці 80-х минулого століття у Туркменістані, де я працював, ставс

Додав Некерований 01 січня 2014

 

Дуля в кишені

Персональний сайт: http://suhomozskiy.ru/  ДУЛЯ В КИШЕНІ Складається враження, що значна частка членів НСПУ– інваліди   В номері «УЛГ» за 28 червня переглянув інтерв’ю з Володимиром Бушняком.

Додав Некерований 01 серпня 2013

 

Афоризм

Кашель – дух, що тіло рве до болю.

Додав Некерований 03 липня 2013

 

Де воно, кохання?

Сонечко пригріло, І сніжок розтанув. Пролісок синенький На світ білий глянув. Посміхнувся людям Щиро так і мило: - Зустрічайте весну, Весну дзвінкокрилу! 

Додав Некерований 01 липня 2013

 

Ніч відступає поволі

Ніч відступає поволі, Ледве рожевіє схід, Шепчуться стиха тополі, Скинувши маревний слід. Ось прокидаються чисті, Росами вмиті гаї.

Додав Некерований 01 липня 2013

 

МОХНАТКА Эротический триллер, составленный из названий населенных пунктов Украины

Богдан – молодик-москаль з "нових росіян". Соломія - українська свинарка; в літах. Кароліна - уродженка Тамбова; багачка; на відпочинку. Антоніна - болгарка; секретарка; 

Додав Некерований 01 липня 2013

 

ХОДІННЯ ПО МУКАХ, або НЕ РОДИСЬ КРАСНА, А РОДИСЬ ЩАСНА Драма, написана фразеологізмами

Дійові особи: Мишачий Жеребчик- капустяна голова, луджене горло, блакитна кров. Мамина донька без роду-племені- сонечко, щербата доля, чорна кістка. Далеке минуле, справи стародавніх часів.   Сценка перша Мишачий Жеребчик.

Додав Некерований 01 липня 2013

 

Ментальна інфекція

Персональный сайт: http://suhomozskiy.ru/ Журналістська доля склалася так (диплом плюсвовчий квиток), що впродовж двох десятиліть довелося мандрувати Середньою Азією, Уралом, Крайньою Північчю.

Додав Некерований 19 червня 2013

 
Ctrl 1 2 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска