Увійти · Зареєструватися

Людмила Мещерякова

Людмила Мещерякова

неповна вища освіта - не ходила в дитсадочок:) 1999-2004 Чернівцький національний університет ім. Ю. 

 
 
Потік Афіші Галереї Інформація
{{v[title]:h}{

Середньовічний Хотин 2012 (частина 2)

Додав Людмила Мещерякова 07 травня 2012

 
{{v[title]:h}{

Середньовічний Хотин 2012

Додав Людмила Мещерякова 07 травня 2012

 
{{v[title]:h}{

ДахаБраха в Чернівцях

Додав Людмила Мещерякова 17 лютого 2012

 
{{v[title]:h}{

Маланка в Чернівцях

Додав Людмила Мещерякова 18 січня 2012

 
{{v[title]:h}{

І ще раз "Битва Націй"

Додав Людмила Мещерякова 12 травня 2011

 
{{v[title]:h}{

"Битва Націй" (продовження)

Додав Людмила Мещерякова 12 травня 2011

 
{{v[title]:h}{

"Битва Націй"

На травневі свята Хотинська фортеця гостинно приймала учасників міжнародного фестивалю "Битва націй". Цього року брали участь команди з України, Росії, Польщі, Білорусії, Німеччини, Італії та Канади. Проводилися бої 5 на 5, 1 на 1 та 21 на 21.Призові місця у боях 1на 1 та 5 на 5 зайняли бійці із збірної Росії. У масових боях 21 на 21 перше місце теж посіла збірна Росії, друге- збірна України, третє - збірна Білорусії. Конкурс бойового комплекту виграв боєць із збірної Квебеку.

Хотин приняв тисячі туристів за чотири дні, азартну та напружену атмосферу фестивалю не зіпсував навіть дощ, який тривав майже весь передостанній день боїв. Кожен, хто приїхав в ті дні до Хотина, потрапляв у інший світ, де дійсно існують лицарі у обладунках і чарівні дами у довгих сукнях. Для повно шарму не вистачало ще дракону на вежі:) але його вдали замінили учасники фаєр-шоу "Тіні-вогню" з м. Чернівці

Додав Людмила Мещерякова 12 травня 2011

 
{{v[title]:h}{

Неперевершені і чудові -гурт "ДаґаДана"

Україно-польсткий гурт "ДаґаДана" порадував наше місто своїм концертом. Гурт виступив у рамках літературного конкурсу імені Вадима Коваля, гостем якого став і Іван Малкович.

Цей чудовий гурт створив атмосферу свята, на мій погляд, якогось дитячого свята, з іграшками та забавами. Глядачі мали можливість погратися за допомогою так званих "співочих труб", які , коли їх розкручуєш над головою видають космічні звуки:) 

 

Додав Людмила Мещерякова 12 травня 2011

 
{{v[title]:h}{

GOD IS AN ASTRONAUT у Чернівцях

 


Наше чудове місто Чернівці відвідав із концертом ірландський інструментальний пост-роковий гурт God is an Astronaut.  Ця події просто таки планетарного масштабу, якщо вважати Україну окремим голобусом, тому що ці ірландці вперше на теренах України. 

Концерт відбувся і Літньому театрі, дякуючи концертній агенції Hisky Music.

Відверто кажучи, дового не вірилися, що це можливо. Такий гурт -  і у нас в Чернівцях! Але це відбулося, на концерт зїхалося багато народу з інших міст. Це було помітно навіть вдень - по центру гуляли групки неформального, немісцевого люду. 

Перед концертом вібулася прес-конференція, на якій у дуже затишній атмосфері арт-кафе "Гармонія" можно було поспілкуватися із музикантами, але нажаль, мовний барєр заважав більшості журналістів, а ті, хто англійську знав, розуміли, що у під час перекладу випускали десь 40 відсотків того, що музиканти відповідали. Jamie Din порадував грою на фортепіано, журналісти фотографувалися із виконавцями- ідилія прес-конференції  у маленькому місті - у Києві б не всіх журналістів на прес запустили:) 

Не дивлячись на дощову і вітряну погоду у Літньому театрі було тепло, радісно і шумно:) - задоволення просто вилітало з-за стін Літнього театру і плуталося у гілках дерев парку.

А наступного дня всі фанати могли прочитати на сторінці організатора приїзду гурту до Чернівців наступний текст: Hello Ukraine, Michael here from God Is An Astronaut, we just want to say thank you so much for having us here! Absolutely love it over here, amazing people, amazing crowd, we're having the time of our lives! Thank you all so much, and hopefully we will see you again!

Будемо сподіватися, що ще побачимо їх у нашому місті.

Додав Людмила Мещерякова 22 квітня 2011

 
Ctrl 1 2 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска